Snapchat wyprodukuje reality show o rozstaniach, na YT znikają subskrypcje [PRASÓWKA #19]

Kopiuj tekst

Snapchat wyprodukuje reality show o rozstaniach, na YT znikają subskrypcje [PRASÓWKA #19]

Snapchat wyprodukuje reality show o rozstaniach, na YT znikają subskrypcje [PRASÓWKA #19]

Opublikowany

Jak w każdy poniedziałek zapraszamy na LifeTube'owy przegląd prasy!

1. AdBuster, Marco Kubiś i Dealereq o nowościach na YouTube

YouTube umożliwił Twórcom (posiadającym co najmniej 10 tys. subskrypcji) prowadzenie transmisji live na urządzeniach mobilnych. Równocześnie poinformował o uruchomieniu narzędzia Super Chat, wspomagającego monetyzację live'ów. O tym, jakie wady i zalety mają nowe funkcje na platformie, opowiadają sami zainteresowani - youtuberzy.
Czytaj więcej >>>

2. Zagadka znikających subskrypcji

W ubiegłym tygodniu ziścił się największy koszmar każdego youtubera! Liczba subskrypcji na wielu kanałach zaczęła spadać w drastycznym tempie. Jak Twórcy zareagowali na znikające suby i jak na problem zareagował YouTube?
Czytaj więcej >>>

3. Snapchat i BBC łączą siły

W sekcji Discover na Snapchacie opublikowane zostaną fragmenty nagrań serii "Planeta Ziemia II". Użytkownicy znajdą na platformie fragmenty dotąd nie wyświetlane. Wyjątkowe treści zatrzymają widzów coraz mocniej zainteresowanych Instagram Stories?
Czytaj więcej >>>

Snapchat wyprodukuje reality show

Snapchat we współpracy z A+E Networks zamierza wyprodukować reality show. W 8-odcinkowym programie, byłe pary spotkają się po raz pierwszy od rozstania i będą miały przepracować problemy, które doprowadziły do rozstania. Czytaj więcej >>>
giphy
Giphy

LifeTube to największa sieć wielokanałowa YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej. Aktualnie LifeTube zrzesza 290 twórców wideo, w tym ponad 110 kanałów Premium, prowadzonych przez najpopularniejszych polskich influencerów. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 40 milionów, a twórcy LifeTube generują średnio 370 mln wyświetleń miesięcznie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Takiej piosenki na walentynki jeszcze nie było! “Dajcie mi pepperoni!” śpiewają youtuberki Szparagi!

“Ciągle myślę o Tobie. Ty w mojej głowie, rozumiesz mnie bez słów.” – tak zaczyna się wyjątkowa, walentynkowa piosenka autorstwa Szparagów! Nie jest to jednak ckliwa, wyciskająca łzy ballada, o niespełnionej miłości człowieka do człowieka. Obiekt westchnień jest znacznie bardziej wdzięczny. ;)