Sprawdź, czym żył YouTube w 2017 roku i po jakie treści najchętniej sięga polski internauta!

Sprawdź, czym żył YouTube w 2017 roku i po jakie treści najchętniej sięga polski internauta!

Opublikowany

Jak w każdy poniedziałek zapraszamy na LifeTube'owy przegląd prasy!

Fidget spinner, kompilacje Shooting Stars i zombie. Poznajcie YouTube Rewind 2017!

Dobiegający końca rok bez wątpienia należał do... Despacito! Luis Fonsi zawładnął nie tylko parkietami, ale również siecią. Doskonałym dowodem na popularność utworu jest najnowszy ranking YouTube Rewind. Niemal połowa filmów z pierwszej dziesiątki to jego parodie. My w szczególności polecamy polski numer 6, czyli Na Pełnej i bijące rekordy oglądalności "Nie Tak Szybko"!

Czytaj więcej>>>
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... czyli gdzie Polacy najchętniej oglądają wideo

Aż 98% użytkowników  internetu treści wideo ogląda w domu. 79% z nich najczęściej wybiera do tego laptopy oraz komputery stacjonarne - wynika z najnowszych badań Nielsen Audience Measurement. Jednocześnie większość konsumentów nie zamierza porzucać telewizorów i rezygnować z oglądania telewizji, choć deklaruje przywiązanie do YouTube, Cda.pl oraz Iplii.

Czytaj więcej>>>

Zobacz relację z Auli Polskiej!

Za nami udział w Auli Polskiej, podczas której zebrani goście rozmawiali na temat świata influencerów. Relację z wydarzenia znajdziecie tutaj. Chcecie poszerzać swoją wiedzę z zakresu influencer marketingu w formie szkoleń i warsztatów dla teamów, w których pracujecie? Służymy swoim doświadczeniem! :) Możecie się z nami kontaktować pod adresem: kontakt@lifetube.pl
IMG_5179.jpg
Wideo-case, który warto znać: Po co leśnik w lesie? [Polimaty]

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, co należy do obowiązków leśników i jak w praktyce wygląda opieka nad lasami państwowymi? W 2015 roku Radosław Kotarski, autor popularno-naukowego kanału Polimaty, we współpracy z PGL Lasy Państwowe, przygotował materiał na wyżej wspomniany temat. W zaledwie miesiąc od premiery wideo uzyskało ponad 219 tysięcy wyświetleń, 8 tysięcy łapek w górę i 700 komentarzy. 

Radosław Kotarski współpracuje z LifeTube - największą jednonarodową siecią YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 420 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 56 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 510 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.