Plotki przy sztandze i selfie na Insta, czyli spis grzechów z siłowni w autorskim singlu "Bejbe, ciśniesz!" Letniego Chamskiego Podrywu
Plotki przy sztandze i selfie na Insta, czyli spis grzechów z siłowni w autorskim singlu "Bejbe, ciśniesz!" Letniego Chamskiego Podrywu

Plotki przy sztandze i selfie na Insta, czyli spis grzechów z siłowni w autorskim singlu "Bejbe, ciśniesz!" Letniego Chamskiego Podrywu

Published

Letni Chamski Podryw powraca z nowym singlem! Tym razem duet znany z takich parodii jak "Pomidorowa" czy "WIGGRY", stawia na autorską produkcję. W w ciągu 24 godzin od publikacji "Bejbe, ciśniesz!" przekroczyło 300 tysięcy wyświetleń i wskoczyło na 11 pozycję karty na czasie w serwisie YouTube! 

"Bejbe, ciśniesz!" to obraz siłowni w krzywym zwierciadle. Maciej Canton Piotrowski i Dawid Anton Antonkiewicz - autorzy projektu Letni Chamski Podryw - śpiewają o nawykach, które modę na zdrowy styl życia sprowadzają do pozowanych zdjęć na Instagramie i plotkowania podczas zajęć fitness. Autorski singiel LCHP tekstowo nie odbiega od poziomu dotychczasowych produkcji - to przede wszystkim trafny i pełen humoru komentarz, którego przez długi czas nie pozbędziecie się z głowy!

Teledysk do utworu powstał w Burneika Sports Gym. W rolę surowego asystenta wcielił się najpopularniejszy trener personalny polskiego Facebooka, czyli Michał Bodzioch - Dziki Trener. Za zdjęcia odpowiedzialny jest dział produkcji LifeTube - Tomasz Wilczyński i Bartek Podkowiński, a nad całością prac współczuwali LCHP i LifeTube.

Letni Chamski Podryw to jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych, które profesjonalnie zajmują się parodią. Piosenka "Wagary" (org. "Shape of You" - Ed Sheeran) została odtworzona niemal 7 milionów razy i tym samym znalazła się na podium wrześniowego zestawienia YouTube Trends Polska przygotowywanego przez Sotrender. Duet na scenie funkcjonuje od 8 lat, a o ich popularności świadczą nie tylko wyświetlenia, ale i pełne sale podczas tras koncertowych.

Zobaczcie, czym tym razem zaskoczyli swoich fanów!

Letni Chamski Podryw współpracuje z LifeTube - największą jednonarodową siecią YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 420 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 56 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 510 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Share

Zostań Junior Account Executive w LifeTube!

Jesteś kreatywny, komunikatywny i chętny do pracy? Nie czekaj, aplikuj!