Zostań Junior Account Executive w LifeTube!
Zostań Junior Account Executive w LifeTube!

Zostań Junior Account Executive w LifeTube!

Opublikowany

Jesteś kreatywny, komunikatywny i chętny do pracy? Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli jesteś na początku drogi zawodowej, szukasz różnorodnych wyzwań i możliwości dynamicznego rozwoju, cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność, w dodatku nie wyobrażasz sobie jak wyglądało życie przed YouTube, a obudzony w środku nocy bez problemu wymienisz minimum 10 polskich Twórców, mamy dla Ciebie pracę!!!
Dla naszego Dream Team Sales poszukujemy Junior Account Executive.

Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie zespołu, m.in.:
● Tworzenie prezentacji np. sprzedażowych na wzorze
● Raportowanie projektów
● Tworzenie zleceń do umów
● Tworzenie zestawień, analiz rynku i research
● Tworzenie ofert sprzedażowych
● Wypełnianie raportów tygodniowych
● Wyszukiwaniu proaktywne projektów i klientów
● Raportowanie działań

W zamian oferujemy:
● Zatrudnienie na kontrakcie B2B
● Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
● Pracę w zgranym, przyjacielskim zespole
● Współpracę z największymi markami i gwiazdami YouTube
● Realną możliwość awansu – w LifeTube to nie tylko pusty rekrutacyjny frazes! :)

Prześlij nam CV (z formułą o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji) i krótki list z wyjaśnieniem, dlaczego będziesz najlepszym kandydatem do naszego zespołu na adres: sylwia.rejniak@lifetube.pl, w tytule maila wpisz Junior/Sales.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LifeTube to największa jednonarodowa sieć YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 420 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 56 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 510 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Udostępnij

Powiązane artykuły
JAK BOLI NIENAWIŚĆ? YOUTUBERZY Z LIFETUBE WSPIERAJĄ HUMANITY IN ACTION POLSKA W KAMPANII PRZECIWKO MOWIE NIENAWIŚCI

temu

LifeTube rozpoczął współpracę z Fundacją Humanity in Action Polska. Troje youtuberów – Alex Mandostyle, Sheo oraz Kamil-in Travel – wspiera fundację w głównych działaniach. Tłumaczą młodzieży, czym jest mowa nienawiści, co ją cechuje i w jaki sposób można jej przeciwdziałać.
Zagrajmy inaczej! E-sportowe emocje w słodkim wydaniu we współpracy marki E. Wedel i LifeTube

temu

Marka E. Wedel wkroczyła do świata gamingu! Twarzami projektu Wedel Up! zostali zrzeszeni w LifeTube twórcy: RoxMb, Dealereq, Kaluch oraz PLKD.
Szczęsny i Krychowiak mówią stop dokuczaniu i opowiadają o sile swojej przyjaźni w czwartej edycji kampanii społecznej Cartoon Network

temu

- Znamy się już od ponad 14 lat, teraz razem chcemy zachęcić dzieciaki do bycia dobrymi kumplami i pokazać im, jak daleko można zajść z przyjacielem u boku. – mówią Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak. Piłkarze reprezentacji Polski zostali ambasadorami startującej właśnie czwartej edycji kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”.
LifeTube i Gamellon łączą siły! 60 proc. rynku, 100 milionów subskrypcji i prawie miliard emisji wideo miesięcznie

temu

Dwie największe polskie sieci partnerskie - LifeTube i Gamellon - podpisują umowę o strategicznej współpracy. Spółki zamierzają współpracować ze sobą w wielu obszarach, m.in. w kwestii sprzedaży i przygotowywania wspólnych ofert, technologii, produkcji treści, optymalizacji sieci, a także PR i marketingu.

LifeTube w 2017 wypłacił swoim twórcom 15 mln złotych [WIDEO I INFOGRAFIKA]

15 mln złotych wypłaconych twórcom, 41 proc. wzrostu przychodów firmy i średnio 4 kampanie dziennie - to tylko część wyników z 2017 roku, którymi podzielił się LifeTube, agencja influencer marketingu i największa jednonarodowa sieć YouTube w Europie.