Zostań Junior Account Executive w LifeTube!
Zostań Junior Account Executive w LifeTube!

Zostań Junior Account Executive w LifeTube!

Opublikowany

Jesteś kreatywny, komunikatywny i chętny do pracy? Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli jesteś na początku drogi zawodowej, szukasz różnorodnych wyzwań i możliwości dynamicznego rozwoju, cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność, w dodatku nie wyobrażasz sobie jak wyglądało życie przed YouTube, a obudzony w środku nocy bez problemu wymienisz minimum 10 polskich Twórców, mamy dla Ciebie pracę!!!
Dla naszego Dream Team Sales poszukujemy Junior Account Executive.

Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie zespołu, m.in.:
● Tworzenie prezentacji np. sprzedażowych na wzorze
● Raportowanie projektów
● Tworzenie zleceń do umów
● Tworzenie zestawień, analiz rynku i research
● Tworzenie ofert sprzedażowych
● Wypełnianie raportów tygodniowych
● Wyszukiwaniu proaktywne projektów i klientów
● Raportowanie działań

W zamian oferujemy:
● Zatrudnienie na kontrakcie B2B
● Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
● Pracę w zgranym, przyjacielskim zespole
● Współpracę z największymi markami i gwiazdami YouTube
● Realną możliwość awansu – w LifeTube to nie tylko pusty rekrutacyjny frazes! :)

Prześlij nam CV (z formułą o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji) i krótki list z wyjaśnieniem, dlaczego będziesz najlepszym kandydatem do naszego zespołu na adres: sylwia.rejniak@lifetube.pl, w tytule maila wpisz Junior/Sales.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LifeTube to największa jednonarodowa sieć YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 420 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 56 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 510 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Eksperci z branży stworzyli "Poradnię Influencer Marketingu": będą odpowiadali na pytania zainteresowanych w formie facebookowej grupy

temu

Rzetelna wiedza w dużych dawkach i stały kontakt z najlepszymi ekspertami w kraju. Tak w jednym zdaniu można opisać najnowszy projekt grupy specjalistów, którzy otwierają przestrzeń do merytorycznej dyskusji i wymiany eksperckiego know-how w zakresie influencer marketingu, YouTube i innych social media. Facebookowa grupa “Influencer marketing – panel ekspercki” to pierwsza w Polsce w pełni profesjonalna i wiarygodna platforma edukacyjno-informacyjna dla wszystkich osób zainteresowanych tematem rozwoju rynku digital influencerów.
Piotr Ciechowicz na pokładzie LifeTube będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój technologii wspierającej zarządzanie współpracą marek z influencerami

temu

Wraz z początkiem października br. do zespołu LifeTube, największej jednonarodowej sieci YouTube w Europie i agencji influencer marketingu, dołączył Piotr Ciechowicz. Na stanowisku project managera odpowiada za rozwój narzędzi analitycznych oraz oprogramowania do zarządzania współpracą marek z youtuberami.
Ada Grotkowska i Zmalowana z czterema statuetkami na Beauty Influencer Awards by Ofeminin!

temu

11 nominacji i cztery statuetki przyznano influencerkom związanym z siecią partnerską LifeTube w drugiej edycji konkursu Beauty Influencer Awards by Ofeminin! Na poniedziałkowej gali finałowej nagrody odebrały między innymi Ada Grotkowska i Zmalowana.
Cezary Pazura i Ajgor Ignacy w wyjątkowej produkcji na YouTube

temu

Takiej produkcji na YouTube jeszcze nie było! Wyjątkowy duet - Ajgor Ignacy i Cezary Pazura wprowadzają internetowe wideo w nowy wymiar. Aktorstwo na najwyższym poziomie i profesjonalna produkcja filmowa - w taką stronę zmierza polski YouTube. Tego nie można przegapić!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.