Zostań Junior Account Executive w LifeTube!
Zostań Junior Account Executive w LifeTube!

Zostań Junior Account Executive w LifeTube!

Opublikowany

Jesteś kreatywny, komunikatywny i chętny do pracy? Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli jesteś na początku drogi zawodowej, szukasz różnorodnych wyzwań i możliwości dynamicznego rozwoju, cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność, w dodatku nie wyobrażasz sobie jak wyglądało życie przed YouTube, a obudzony w środku nocy bez problemu wymienisz minimum 10 polskich Twórców, mamy dla Ciebie pracę!!!
Dla naszego Dream Team Sales poszukujemy Junior Account Executive.

Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie zespołu, m.in.:
● Tworzenie prezentacji np. sprzedażowych na wzorze
● Raportowanie projektów
● Tworzenie zleceń do umów
● Tworzenie zestawień, analiz rynku i research
● Tworzenie ofert sprzedażowych
● Wypełnianie raportów tygodniowych
● Wyszukiwaniu proaktywne projektów i klientów
● Raportowanie działań

W zamian oferujemy:
● Zatrudnienie na kontrakcie B2B
● Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
● Pracę w zgranym, przyjacielskim zespole
● Współpracę z największymi markami i gwiazdami YouTube
● Realną możliwość awansu – w LifeTube to nie tylko pusty rekrutacyjny frazes! :)

Prześlij nam CV (z formułą o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji) i krótki list z wyjaśnieniem, dlaczego będziesz najlepszym kandydatem do naszego zespołu na adres: sylwia.rejniak@lifetube.pl, w tytule maila wpisz Junior/Sales.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LifeTube to największa jednonarodowa sieć YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 420 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 56 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 510 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Udostępnij

Powiązane artykuły
LifeTube powiększa zespół o trzy nowe osoby. Małgorzata Figat, Domnika Bargieł i Marcin Skalski dołączają do firmy

temu

LifeTube - największy MCN i agencja influencer marketingu w Polsce - stale rekrutuje i powiększa zespół o nowe osoby. Do działu sprzedaży dołączyli: Małgorzata Figat (sales manager) i Marcin Skalski (sales manager), dział management twórców wsparła Dominika Bargieł (senior account manager).
Cały influencer marketing w jednym miejscu - LifeTube, Gamellon, Szeri Szeri i DDOB ze wspólną ofertą

temu

Do współpracujących ze sobą LifeTube i Gamellon, dwóch największych agencji influencer marketingu i sieci partnerskich YouTube w Polsce, dołączyła agencja Szeri Szeri wraz z platformą DDOB - wielokrotnie nagradzanym start-upem i największą społecznością polskich influencerów. Szeri Szeri i DDOB uzupełnią ofertę agencji o blogerów, instagramerów i najpopularniejszych użytkowników Musical.ly.
Od kanału YouTube do autorskiej aplikacji. Youtuberzy z Matura to Bzdura podbijają rynek aplikacji mobilnych

temu

Ponad 100 milionów rozegranych quizów i 70 tysięcy pytań opracowanych przez fanów. Quiz House, aplikacja mobilna autorstwa twórców rozrywkowo-edukacyjnego kanału “MaturaToBzdura.TV”, w ciągu 11 miesięcy od premiery przekroczyła milion pobrań.
Martin Stankiewicz rozpoczyna współpracę z LifeTube!

temu

Martin Stankiewicz - jeden z najpopularniejszych twórców rozrywkowych na polskim YouTube rozpoczyna współpracę z LifeTube! Sieć będzie odpowiedzialna za obsługę managerską, wsparcie sprzedaży reklam, koordynację współpracy z markami oraz pomoc w produkcji filmów na kanale twórcy.

LifeTube w 2017 wypłacił swoim twórcom 15 mln złotych [WIDEO I INFOGRAFIKA]

15 mln złotych wypłaconych twórcom, 41 proc. wzrostu przychodów firmy i średnio 4 kampanie dziennie - to tylko część wyników z 2017 roku, którymi podzielił się LifeTube, agencja influencer marketingu i największa jednonarodowa sieć YouTube w Europie.