Facebook konkuruje z LinkedIn, YouTube dostępny offline, a okulary Snapa... [PRASÓWKA #20]

Facebook konkuruje z LinkedIn, YouTube dostępny offline, a okulary Snapa... [PRASÓWKA #20]

Opublikowany

Jak w każdy poniedziałek zapraszamy na LifeTube'owy przegląd prasy!

YouTube Go dostępna w Google Play
Aplikacja mobilna, która zadebiutowała we wrześniu ubiegłego roku, jest już ogólnie dostępna. Oglądanie YouTube bez dostępu do internetu jest możliwe bez konieczności korzystania z płatnej wersji serwisu.
Czytaj więcej >>>
Facebook konkuruje z LinkedIn 
Rekrutacja za pośrednictwem Facebooka staje się znacznie prostsza i wygodniejsza. Nowa funkcja (dostępna jak na razie w USA i Kanadzie) ma pomóc zarówno pracodawcom, jak i osobom zainteresowanym danym stanowiskiem. Czy LinkedIn ma się czego obawiać?
Czytaj więcej >>>
Tajemnica Snapchat Spectacles
Na stronie Snapchat Spectacles, specjalnych okularów do nagrywania krótkich filmów, rozpoczęło się wyjątkowe odliczanie! Trwają spekulację na temat kolejnych możliwości zakupu urządzenia za pośrednictwem Snapbota.
Czytaj więcej >>>
giphy
Giphy

LifeTube to największa sieć wielokanałowa YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej. Aktualnie LifeTube zrzesza 290 twórców wideo, w tym ponad 110 kanałów Premium, prowadzonych przez najpopularniejszych polskich influencerów. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 40 milionów, a twórcy LifeTube generują średnio 370 mln wyświetleń miesięcznie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.