Uchwyć ważny moment z YouTube Reels i zobacz Studio Konesera, które zachwyciło jury Mixx Awards 2017!

Uchwyć ważny moment z YouTube Reels i zobacz Studio Konesera, które zachwyciło jury Mixx Awards 2017!

Opublikowany

Jest poniedziałek, jest prasówka. Czas na szybkie podsumowanie ubiegłego tygodnia!


YouTube jak Instagram Stories

30 sekund filmu, który nie zniknie po 24 godzinach i bogata możliwość edycji. YouTube pracuje nad własną wersją popularnych funkcji wideo, znanych ze Snapchata, czy Instagrama. Choć prace nad narzędziem owiane są tajemnicą, wiadomo już że wersja beta zadebiutuje w najbliższych tygodniach. Wybrani twórcy znajdą ją w karcie Społeczności.

Czytaj więcej>>>
Na Facebooku nie obejrzysz już materiałów z YouTube'a

Facebook zmienia sposób wyświetlania filmów z serwisów zewnętrznych. Materiały pochodzące między innymi z Vimeo i YouTube będą automatycznie wyświetlane w nowej karcie poza serwisem, a nie - jak dotąd  - w aktualnościach. Dotyczy to zarówno wersji desktopowych jak i mobilnych. Możliwości wyświetlania w aktualnościach nie utraci jedynie wideo osadzone bezpośrednio na Facebooku.  

Czytaj więcej>>>
Influencerzy, twórcy i 💰💰💰 na Auli Polskiej

Po co twórcom MCN i w jaki sposób LifeTube pomaga zarabiać influencerom? Kamil Bolek - dyrektor marketingu w LifeTube oraz Łukasz Głombicki - szefem komunikacji, znają odpowiedź na powyższe pytania i podzielą się nimi z uczestnikami najbliższego spotkania w ramach Auli Polskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Czwartek, godzina 19:00, Campus Warsaw. Nie może Was tam zabraknąć!
Wideo-case, który warto znać: nagrodzone podczas Mixx Awards 2017 Studio Konesera!
Studio Konesera, czyli internetowy program kulturalny, którego prowadzącym został charyzmatyczny Jakub Dębski, to kampania stworzona na potrzeby Samsung Smart TV. W dotychczasowych odcinkach gościli Grzegorz Krychowiak, Jarosław Boberek, czy Adam Woronowicz. Kampania, nad którą pracował VML oraz LifeTube, zdobyła złotą statuetkę Mixx Awards w kategorii Online Marketing with Influencer. Studio Konesera spotkało się z pozytywnym odbiorem widzów oraz branży marketingowej, o czym doskonale świadczy to wyróżnienie. Koniecznie zobaczcie opublikowane dotąd odcinki! 👇

Dem3000 współpracuje z LifeTube - największą jednonarodową siecią YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 420 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 56 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 510 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.