Co masz zrobić w nocy, rozpocznij gdy się wyśpisz. LifeTube Boosters i lekcja kreatywności
Co masz zrobić w nocy, rozpocznij gdy się wyśpisz. LifeTube Boosters i lekcja kreatywności

Co masz zrobić w nocy, rozpocznij gdy się wyśpisz. LifeTube Boosters i lekcja kreatywności

Pierwsza edycja otwartych szkoleń LifeTube Boosters upłynęła pod znakiem szeroko pojętej kreatywności. Zaproszeni do udziału prelegenci - youtuber Marco Kubiś oraz dr Ewa Jarczewska-Gerc - opowiedzieli o metodach wspomagających efektywną pracę twórczą.

“Źródła inspiracji, czyli jak sobie radzić z brakiem weny” to temat, który przyświecał lutowej odsłonie szkolenia. Zebrani w Tusz Tusz Bistro goście mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób zadbać o siebie i swoje otoczenie, by nie tylko cieszyć się większą energią, ale również nauczyć się wytrwałości w dążeniu do obranego celu.
Wnioski płynące z prezentacji prelegentów były ze sobą tożsame - zarówno Marco Kubiś, doświadczony internetowy twórca, jak i dr Ewa Jarczewska-Gerc - specjalizująca się w psychologii społecznej, zwracali uwagę słuchaczy na to, że o sukcesie nigdy nie decyduje rozpoczęcie działania, a podtrzymywanie procesu.
Duża część dyskusji została poświęcona symulacji mentalnej. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych lepiej być aktywnym optymistą niż wierzyć w ślepe szczęście. Wizualizowanie pozytywnego efektu zazwyczaj kończy się porażką - fantazjowanie zatrzymuje nas na etapie “chcę”, zamiast przyspieszać fazę działania. Wiele zależy również od synchronizowania godzin pracy z największą wydajnością organizmu. Dlatego gdy tuż przed snem w naszej głowie pojawia się złota myśl lepiej przygotować na jej podstawie notatki niż zmuszać się do szybkiego zaśnięcia.

Ze szkolenia wyniosłem to, żeby nie poddawać się zbyt wcześnie, wytrwale próbować osiągnąć cel, wykorzystując do tego wiele metod i rezygnować dopiero wtedy, kiedy każda z nich zawiedzie

mówi Damian Krupa, twórca kanału Hadesiak

Jeśli nie mieliście okazji wziąć udziału w spotkaniu, przygotowaliśmy transmisję, którą możecie obejrzeć na naszym kanale na YouTube. Kolejne szkolenie odbędzie się 22 marca. Eksperci i twórcy skupią się na budowaniu społeczności na YouTube. Szczegółowe informacje dostępne będą tutaj.

LifeTube Boosters - dzielimy się wiedzą!

LifeTube Boosters to cykliczne szkolenia, których celem jest szerzenie wiedzy wśród twórców zrzeszonych w sieci m.in. na temat nowych narzędzi oraz funkcjonalności wprowadzanych przez YouTube. Podczas spotkań poruszane są także istotne dla twórców zagadnienia z zakresu optymalizacji kanału, zwiększania zarobków na YouTube, prawa autorskiego oraz budowania marki własnej, czy storytellingu. Do tej pory część spotkań odbywała się stacjonarnie, w siedzibie LifeTube, a część była prowadzona w postaci streamów live.
Patronami otwartych szkoleń LifeTube Boosters zostali: Uniwersytet SWPS, Maciej Budzich - autor bloga mediafun.pl, poświęconego social media, marketingowi i reklamie oraz Radio Eska - największa sieć lokalnych rozgłośni radiowych i lider pod względem słuchalności wśród młodzieży oraz dwudziestolatków. Pod marką ESKA działają także: telewizja muzyczna ESKA TV, portal muzyczno-rozrywkowy Eska.pl, platforma rozrywki eskaGO.pl, serwis informacyjny eskaINFO.pl, baza gier eskagames.pl oraz serwis filmowy ESKAcinema.pl.

LifeTube to największa jednonarodowa sieć YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 440 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 60 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 560 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Powiązane artykuły
Eksperci z branży stworzyli "Poradnię Influencer Marketingu": będą odpowiadali na pytania zainteresowanych w formie facebookowej grupy

Rzetelna wiedza w dużych dawkach i stały kontakt z najlepszymi ekspertami w kraju. Tak w jednym zdaniu można opisać najnowszy projekt grupy specjalistów, którzy otwierają przestrzeń do merytorycznej dyskusji i wymiany eksperckiego know-how w zakresie influencer marketingu, YouTube i innych social media. Facebookowa grupa “Influencer marketing – panel ekspercki” to pierwsza w Polsce w pełni profesjonalna i wiarygodna platforma edukacyjno-informacyjna dla wszystkich osób zainteresowanych tematem rozwoju rynku digital influencerów.
Piotr Ciechowicz na pokładzie LifeTube będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój technologii wspierającej zarządzanie współpracą marek z influencerami

Wraz z początkiem października br. do zespołu LifeTube, największej jednonarodowej sieci YouTube w Europie i agencji influencer marketingu, dołączył Piotr Ciechowicz. Na stanowisku project managera odpowiada za rozwój narzędzi analitycznych oraz oprogramowania do zarządzania współpracą marek z youtuberami.
Ada Grotkowska i Zmalowana z czterema statuetkami na Beauty Influencer Awards by Ofeminin!

11 nominacji i cztery statuetki przyznano influencerkom związanym z siecią partnerską LifeTube w drugiej edycji konkursu Beauty Influencer Awards by Ofeminin! Na poniedziałkowej gali finałowej nagrody odebrały między innymi Ada Grotkowska i Zmalowana.
Cezary Pazura i Ajgor Ignacy w wyjątkowej produkcji na YouTube

Takiej produkcji na YouTube jeszcze nie było! Wyjątkowy duet - Ajgor Ignacy i Cezary Pazura wprowadzają internetowe wideo w nowy wymiar. Aktorstwo na najwyższym poziomie i profesjonalna produkcja filmowa - w taką stronę zmierza polski YouTube. Tego nie można przegapić!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.