YouTube oznacza treści sponsorowane ze środków publicznych, Pan Pov będzie miał własny dom, a my widzimy się na Absolvent Talent Days!

YouTube oznacza treści sponsorowane ze środków publicznych, Pan Pov będzie miał własny dom, a my widzimy się na Absolvent Talent Days!

Zapraszamy na kolejny, szybki przegląd prasy!

YouTube wskaże użytkownikom treści sponsorowne przez rząd

YouTube nieustannie pracuje nad poprawą jakości publikowanych w serwisie treści oraz ich transparentnością. W ramach kolejnych udogodnień widzowie z USA będą informowani o materiałach powstałych we współpracy z instytucjami państwowymi lub finansowanych ze środków publicznych. O tym fakcie będą informowały umieszczane nad tytułem filmu etykiety. Póki co funkcja dostępna jest jedynie w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej>>>
12 maja pobiegniemy dla Fundacji Rak'n'Roll!

Choć influencer marketing niesie za sobą szereg wyzwań, którym każdego dnia musimy stawiać czoła, nam nigdy nie brak emocji! Dlatego tym razem zaopatrzyliśmy się w stroje sportowe, by 12 maja wziąć udział w XIV Ekidenie - Maratonie Sztafet. W tym pojedynku od kondycji ważniejsza jest chęć pomocy innym. Jeśli razem z nami chcesz wspomóc Fundację Rak'n'Roll, wesprzyj nasz cel charytatywny i zostań 7 członkiem drużyny LifeTube!

Zobacz stronę zbiórki>>>
A Ty? Masz już swój bilet na Absolvent Talent Days?

Jeśli odpowiedź na zadane w tytule pytanie brzmi przecząco - czas nadrobić zaległości! Już jutro spotkamy się na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas największych targów pracy i praktyk - Absolvent Talent Days. Oprócz stoiska, na którym dowiecie się jak wygląda praca w LifeTube i na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy, przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. Wśród prelegentów pojawią się: Paulina Mikuła, Adam Drzewicki oraz Łukasz Głombicki - head of communication w LifeTube. Zdobytą podczas udziału w wystąpieniach wiedzę będziecie mogli sprawdzić w praktyce - razem z Matura to Bzdura opracowaliśmy dla Was specjalny quiz o YouTube. Przed wyjściem z domu koniecznie zainstalujcie Quiz House, będą nagrody!

Harmonogram i bezpłatne bilety>>>
Wideo, które warto znać: Jak wygląda zwyczajne życie w Kambodży? [Globstory]

Kiedy kilka miesięcy temu Kaja zdecydowała się wyruszyć w podróż do Kambodży, nie spodziewała się, że tak szybko przyjdzie jej tam wrócić. Wszystko za sprawą Pana Pov - niezwykłego człowieka, u którego wynajęła pokój. Dotknięta trudną sytuacją finansową rodziny i niepewną przyszłością, postanowiła zorganizować zbiórkę na ziemię i nowy dom dla Pana Pov. Cel udało się osiągnąć w niecałe 24 godziny! Wreszcie nadszedł moment, w którym rodzina stanęła na swoim własnym skrawku ziemi, o czym Globstory poinformowała na Instagramie:

Globstory on Instagram: “Pana Pov jeszcze tu nie było. Czekałam na moment kiedy będzie mógł stanąć na swojej nowej ziemi. Powiem Wam, że wybrał wspaniałe miejsce...…”

1,921 Likes, 45 Comments - Globstory (@globstory) on Instagram: “Pana Pov jeszcze tu nie było. Czekałam na moment kiedy będzie mógł stanąć na swojej nowej ziemi.…”

Czytaj więcej

Obejrzyjcie wideo o codzienności w Kambodży i poznajcie historię, która poruszyła niemal 2000 darczyńców. Wkrótce na kanale Kai zostanie opublikowany materiał, z którego dowiecie się, jak wyglądało sfinalizowanie akcji.

Globstory współpracuje z LifeTube - największą jednonarodową siecią YouTube w Europie. Aktualnie LifeTube zrzesza 440 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 60 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 560 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.